10.2.2011 Týtuška má prolémy

10.02.2011 21:53

...tak už se nám na jasné obloze ukazují první mráčky, bohužel.

Týtuška tentokrát naštěstí nemá eklampsii, ale zadržené očistky a sono ukázalo i nějaká ložiska tekutiny. Byla na kontrole tři hodiny po porodu posledního prcka, i druhý den...přesto se nepodařilo tomu nějak zabránit.  Má teplotu, zrychlený dech a vysokou tepovou frekvenci. Snaží se ze všech sil starat se o miminka, což jí jde báječně, ale je moc unavená, od soboty pořádně nespala, a už má takový smutný odevzdaný výraz a je  vyloženě  šťastná, že s ní někdo pořád jsme v pelíšku a nebo hned vedle.

Když miminka začnou plakat, je zoufalá a pláče také, ať jí pomůžeme. Od soboty se moc nevyspala a od porodu si zdřímla až dneska po návštěvě u veta a to ne na moc dlouho.

My teď nemůžeme dělat nic než čekat do další kontroly.  Ani se nebudu rozepisovat, co se může stát, nechci být špatný prorok... jen doufám, že se přes noc nezhorší, bude trošku spát a ráno uslyšíme od vetů dobré zprávy.

               Zato prckové nám dělají jen radost. Krásně rostou, pupíčky už mají bez pahýlků, suché a nezánětlivé. Pěkně se začínají vybarvovat, už se rozpohybovali a začínají se podobat více pejskům než myškám.

Takže alespoň něco je v pořádku. Už se těšíme až jim bude o tři týdny více a začnou si hrát s tetama Angelee a Drumíkem. Ty chodí kolem dveří pokoje ve střehu, porod strávily u dveří, Drumídek se chvílemi třásla a byla jako v transu, Angelee hlídala každé šustnutí z venku a na všechno štakala jako pominutá.  Prá je třeba světu ohlásit, že máme doma poklad a pořádně si hohlídáme. Co jeden, sedm!! :-):-) :-)

Takže to je tak ve zkratce od nás vše nejdůležitější. Držte, prosíme, Týtušce palečky a třeba už zítra si budte moci přečíst, že je nebezpečí vážných komplikací zažehnáno a bude líp.

Děkujeme.

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode