12.2.2011 Týtce je lépe, přidány fotky miminek

12.02.2011 22:02

...hurá hurá, Týtušce je lépe. Má chudinka silný zánět dělohy, ale naštěstí zabrala antibiotika a speciální kapky na podporu hojení a svinování dělohy, tak jsme, doufejme, zahnali tu nejhorší variantu léčby - kastraci- hodně hodně daleko. Týtka je už čilejší, není taková udýchaná a nešťastná, i když velmi ráda využívá naší pomoci a péče. Potvůrka odmítá opustit hnízdo, takže jí musíme podávat pití i papání do pelíšku a ještě jí dávat rukou. Ven na vyvenčení jí taháme pomalu násilím a po vykonání svého utíká domů tak rychle a zběsile, že by vyrazila dveře. S čištěním tlapek se nezdržuje, to jí vyloženě držíme za nohy, ona se snaží tak rychle za prcky, že by si je nechala snad i utrhnout, přerazila by dětskou dřevěnou zábranu u schodů... prostě neřízená střela.

Je obdivuhodná, výborná maminka. sama se stará, kojí, čistí, dokonce ani nezalehává. Jen je nešťastná, když se od ní některé odkutálí, to poplašeně kňíká a když honem nezasáhneme, spustí srdceryvný, zoufalý pláč.

Miminka se mají k světu, rostou - taky aby ne, dyž Týtka čepuje bezva mlíčko :-), ve velkém množství a nepřetržitě. Nějak se rozpohybovaly, takže sečínají svádět pěkné bitvy o nejlepší cecíky a místo na spaní. A když se jim něco nalíbí, dovedou se už pěkně nahlas ozývat.

Do jejich fotogalerií jsme každému přidai pár fotek a udělali fotogalerii společných fotek. Příjemné pokoukání.

Jen škoda, že se nedá vyfotit ta báječná vůně štěňátek...nebo nějak uskladnit.

 

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode