13.2.2011 Týtka opět vymýšlí "zábavu"

14.02.2011 02:11

..."bezva, takže nědělní sváteční oběd zase beze mne", prohlásil suše můj muž, když jsem mu po svých třech hodinách spánku vyprávěla průběh mé noční služby u maminy se štěndama. Omlouvaje se pohledem a se slovy "když ona se mi fakt nelíbí", jsem ho zase vyháněla s Týtkou na veterinu. Nevím, jestli byl jako já přesvědčený, že něco zase není v pořádku, nebo jen chtěl mít klid od mého sýčkování, ale s mým slibem v zádech, že udělám k té svíčkové domácí knedlíky a počkáme na něj, vzal Týtku a jelï.

A já doma nervozně čekala, s čím se vrátí. Byli tam dlouho, Týtce se dělala biohcemie krve, sono, důkladně jí prohlédli "kde co" a nic pořádného nenašli. Teplota se dopoledne poslušně vrátila do mezí, kde má být, jen dýchání a tepová frekvence je stále o dost vyšší. Objevili počínající zánět mléčné žlázy a shledali, že je Týtka poměrně vyčerpaná z přílišné péče. Takže dostala pár injekcí ( nevím ani co, protože pánové si takové nepodstatné informace jako "názvy" injekcí neberou do hlavy, a dle mého muže ani není třeba mou mysl zatěžovat a znepokojovat zbytečnostmi )

A protože "naši" vete nás znají a ví, že nejsme žádná béčka, ale pomalu "poloviční doktoři" , jen tak něco nás nerzhodí a neradi stresujeme naše holky, domů si přivezli kapačku s přísušenstvím ( stojan ovšem David po vzoru dr. Jandery ze Sanitky perfektně vymyslel ) a  máme šestkrát po dvou hodinách kapat. ( možná, že si příště zkusíme i nějakou lehčí  operaci - třeba vydloubnout bradavici :-)) )

Takže teď sedím, počítám kapky, aby nepadaly moc rychle ani pomalu, s velkou radostí a úlevou sleduji momentálně velmi řídce vyskytující se jev Týtčin spánek a přemýšlím, jestli je opravdu něco v nepořádku s Týtkou a nebo se mnou...

Zítra budeme chytřejší, půjdeme na kontrolu. Tak nám držte palečky.

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode