14.12.2010 Angelee i Týtka jsou nakryté

14.12.2010 14:46

...Angelee i Týtka mají svoje mise "Ženich" za sebou, páneček si zase užil dobrodružství na cestách a všem nám teď nezbývá než čekat, zda se nějaké štěndo "chytí". Alespoň páneček by si zasloužil malou "odměnu" za cestu, kterou s holkama absolvoval. Jel tentokrát sám, báli jsme se, že v počasí, které vládlo, by se mohlo stát, že někde zůstaneme viset - a protože bychom museli jet když ne s oběma dcerkama, tak alespoň s tříměsíční Karolinkou, byl by to hazard. Takže jsem nakonec jen navařila a napekla papání, napakovala je a zůstala nervozní doma. 

       S Angelee David vyjížděl zrovna v TU středu, kdy postihla Evropu sněhová kalamita, takže jel celou cestu  do Waršavy pomalu krokem. Dojel nad ránem, trošku se vyspal ( An spinkala v autě jako andílek, té bylo fajn ) - pak zjistil, že se nemůže dovolat páníkovi Dulka, Aleksandře a vůbec nikam, v Polsku měli výpadek sítě. Legrační bylo, že já se tam od nás z republiky dovolala, David v Polsku se do Polska nedovolal.  Takže jsem jim to trošku organizovala od nás z obýváku.  Nakonec se tedy Angeleenka se svým ženichem setkala, zase se k sobě měli a krytí se podařilo. Ještě si to druhý den zopakovali a  v pořádku se po dlouhé a zase nepříjemné cestě vrátili domů.

      S Týtkou jen hned za pár dní, a to v dny, kdy sice nepadal už sníh, ale zase byla velká námraza...takže cesta zase velice dlouhá a npříjemná. Ale o to víc se dařilo v Bochnii a snad si Týtuška dovezla malá Gwinslata.

       Teď už jsou holky i naočkované proti Herpes viru a už tedy jen můžeme doufat v to, že pár bulátek mít budeme.

 

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode