16.5.2009 speciální výstava KABT na Kunětické hoře

26.03.2010 16:38

 

... a je tu další speciálka. Přihlásili jsme všechny holky, i Drumy, i když jen proto, že jí to baví a aby nebyla doma sama, je nám jasné, že bude dělat jen "křovíčko" . "Teta Gondovka" se uvolila, že nám Drumču vystaví a tak aby alespoň nedělala ostudu, že skáče jako kozlík a neumí se vystavit, holky poctivě trénovaly postoj a chůzi.... S Týtkou jsme jen oprášili pózy a jen Angelee jako ostřílenou výstavní  matadorku jsme nechali v klidu. Nabalili jsme vše potřebné i nepotřebné pro nás, holky a hlavně pro naše Mímo, které se účastní všech našich akcí a vyrazili jsme pro poháry. ( tedy jen pro dva dva, Drumy nedostane určitě.... nebo alespoň jeden....malinký, i nejmenší :-))))  

A jak to dopadlo?

Trvalo to moc dlouho, holky, i když měly pohodlí, byly stejně otrávené, také na náš vkus byl výstavní kruh dost otřesný, samá díra a výmol....

Druminka se vystavila moc krásně, to jí budiž ke cti a tetě Gondovce moc děkujeme, odnesla si známku pro nás krásnou - VD.

Týtynka se vystavila zase díky mlsnosti a chuti na dobrůtky, neumístila se, ale alespoň dostala známku V.

No a Angelee, ostuda jedna, ta se vůbec neukázala, hrála si na berana, pan rozhodčí ji nemohl posoudit, takže dostala VD a poznámku do posudku. Páneček se na ní zlobil ještě asi tři dny, odpustil by kdejaké vady, ale tohle, že to tak bojkotovala.... to bylo na něho moc :-)))

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode