16.7.2010 Malé grilování s Beuškou, Gerym a jejich páníky

25.07.2010 16:24

...po delší době jsme se sešli s páníky Geryho a Beušky a abychom se užili se "štěňaty" a pořádně si popovídali s páníky, řekli jsme si, že uděláme malé grilování a oslavičku.

Páníci s "dětmi" přijeli navečer a hned začalo být veselo. Gery byl jako z divokých vajec - jak by také ne, když se přes dva měsíce pořádně neproběhl a nevydivočil, musel být v klidu. Měl zranění kyčle, potom kulhal a aby toho nebylo málo, pár dní před návštěvou u nás si při koupání hodně pořezal nohu o střep. Ránu už měl ale pár dní starou, čistou a zaschlou, takže jsme si mysleli, že nehrozí žádné nebezpečí a noha bude v pořádku. To jsme ale podcenili Geryho náturu - choval se jako neřízená střela a ránu si znova obnovil. Začala velice krvácet, během chvilky ztratil dost krve, takže jsme hned nohu zaškrcovali, obvazovali a než se ho podařilo ošetřit, zůstalo na zemi krve jak na jatkách, takže jsme ještě museli ostříkat zádveří a schody.  

Po ošetření byl Gery propuštěn ke hrám, doufali jsme všichni, že se už trochu uklidní - ale to se nestalo. Měl takovou radost z pohybu, Beušky a vůbec z toho, že byl mezi lidmi, že mu energie vydržela dlouho do noci a prý ani pořádně nespal, chtěl stále něco dělat a běhat. Beuška byla také pěkně divoká, ale s blížící se nocí by si klidně zdřímla pánečkům na klíně, ale Gery jí nedal šanci, ponoukal jí ke hrám, honičkám a "bojům".

Takže "prckové" divočili dlouho do noci, naše holky šly spát dlouho před půlnocí, my se bavili o všem možném, sem tam krotili hry mladých a ani si nevšimli, jak moc rychle zase večer utekl a že hodiny už hodně dlouhou dobu ukrajují čas druhého dne. Pomalu jsme tedy dojedli a dopili a šli se uložit ke spánku, abychom se alespoň trochu vyspali, protože se dalo čekat, že ani naše malá dcerka a ani psi nás nenechají prospat dopoledne a donutí nás "fungovat" o mnoho dříve, než bychom byli rádi :-)

U snídaně jsme se sešli všichni vyspaní jen tak napůl. Tedy, vyjma Geryho, ten byl vyspalý do růžova i za tu chvíli, co byl v pelechu nebo funguje na solární energii a první sluneční paprsky mu opět doplnily energii a nebo ... prostě nevíme, ale byl zase plný života, chtěl si hrát a protože na naše holky, které byly vyspané málo, dorážel a těm se to nelíbilo, raději jsme je nechali dospat oddělené od Geryho, aby mu ještě nedaly výprask za obtěžování.  My jsme posnídali, dovyprávěli, co jsme nestihli večer, udělali  ještě pár fotek Geryho a pomalu se rozloučili.

        A už teď se zase těšíme, až se opět sejdeme.

Pro ukázku pár fotek Beušky a Geryho při hře.

 

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode