16.9.2010 jak se mají naše štěňátka

16.09.2010 22:19

... a je zase čas napsat, jak se zase mají "naše" štěňátka.

......tedy, štěňátka, pomalu už jsou to velcí psi, rozhodně alespoň o Montíkovi se to dá říci. Ten už vypadá jako dospělý pes, je mohutný, dobře stavěný s pěknou hlavou. A co je parádní, je to pořád ňuňánek. Nedá nám, abychom se nepodělili o radost jeho pánečky  - "... je to kus psa! Má 31 kg a nemá chybu! Je pořád strašně hodný, zatím jsme ani nepocítili nějakou pubertu. Jen objíždí každý večer míč :-) .Nikdo mi nevěří, že mu je teprve 9 měsíců, prý kdybych řekla tak 5 let, tak mi uvěří. A říkají o něm, že je to pořádný macek, bejk atd. :-) .Byli jsme se podívat na obrany, a tak si to Moňta taky zkusil. Nějaká kůže ho vůbec nezajímala, zato figuranta oblízal od shora až dolu :-) . Potom jsme si ho dobírali: To seš bojový plemeno? :-) Samozřejmě ze srandy, protože jsme šťastný, že má tak úžasnou povahu. Milou, mazlivou a absolutně bezkomfliktní jak k lidem, tak k ostatním psům. Nemůžeme tomu uvěřit, že jsme měli takové šťestí při výběru!

Tohle prostě zahřeje u srdce :-) ,  nezbývá si jen znova blahopřát k tak výborným pánečkům, poslat jim díky za lásku, kterou Montíkovi dávají a doufat, že jim bude Montík oplácet svou výbornou povahou.

 

        Také máme zprávičky ze Španělska, opět páník píše, že Berný je moc krásná holka, že má výbornou povahu a stále nám děkují, že jsme jim Berný "dali". A máme držet palečky, 26.9. jde " holka naše malá" poprvé na výstavu. Tak budeme rádi, když na ní budete myslet i vy a pořejete jí štěstí.

 

       Beuška, jak možná víte, má svojí malou kamarádku - Magnum Marso bull, domácím jménem Agátka, a je moc ráda, že není sama. I když pánečka říká, že sem tam dělá na malou "ksichtíky" - ale to je normální, holt malá je zlobidlo a Beuška má jejího temperaentu sem tam plné zuby. A sem tam i žárlí - ale popravdě - copak by bylo normální, aby holky na sebe nežárlily? :-)))

Také Beuška honem roste, jak byla pořád taková nudlička, tak teď už má skoro 26 kilo a pěkně mohutní. O víkendu jí ( i malou Agátku ) uvidíme u nás, tak se moc těšíme. Má také novou zábavu - a to roztahování dříví do krbu po obýváku. Prý každý den pokouše spoustu špalíků a doma nadělá pěkný binec, ale prý už "neochutnává" nábytek a jiné věci :-)

I tady musíme poděkovat, hlavně za trpělivost a pochopení, protože Beuška netráví čas v kleci, jako mnozí bulíčci, i když má sklony k ničení zařízení, ale že páníci berou tuhle "vadu na charakteru" sportovně a jsou tak nějak smíření s tím, že si možná budou muset časem kupovat věci nové.

            Gery je stále stejný rarášek, teď měl páníka na dovolené, takže úplně čerstvé zprávy nemáme, ale brzo se uvidíme, tak pak dáme vědet. Brit je, počítáme, v pořádku, když se páník myslivec neozývá, Bonynka je také bez problémů, učí se doprovázet pánečku na kole a prý se ještě ani jednou nenabouraly - to je tedy úspěch a jen tak dál - a jen zase u Boona nevíme, o prázdninách byl problém jeho pánečku zastihnout a teď jsme měli jiné starosti a a ni jsme jí nekontaktovali, takže to také brzy napravíme. 

A to je v rychlosti asi všechno, doufejme, že i dále se bude "dětem" i jejich páníkům jen dařit a vážné problémy se jim na hony vyhnou. A ještě jednou vám, pánečkové, za péči o "ty naše prcky" moc a moc děkujeme.

 

 

 


 

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode