17.-18.4.2010 Bulí grilování

19.04.2010 21:46

...na tento víkend hlásili krásné počasí a tak jsme se narychlo, téměř ze dne na den, rozhodli uspořádat první letošní grilování. Protože jsme všechno plánovali na poslední chvíli, sešlo se nás poskrovnu.  A to Karolína s Pepou, synkem a holkama Kalí a Mersi, Květa s Petrem a Šelmou a moc rádi jsme přivítali "nováčky" našich grilování - Markétu s Lukášem a Beuškou - miminkem po Týtce. Bulíků bylo tedy celkem sedm.

        Počasí opravdu přálo, tak jak slibovala předpověď, takže jsme se krásně slunili venku, povídali jsme, popíjeli  a pojídali, holky si hrály, honily se, překážely a žebraly... prostě pohodička.  Děcka - naše dcerka a Zmrhalovic synek - byla opravdu velmi společenská, i když jsme se snažili je přesvědčit, že je dobré taky někdy spinkat, ne, stála si za svým a musela se bavit s námi. Čas plynul celkem rychle, ani jsme se nenadáli a zapadalo sluníčku, chvíli na to byla tma a my stále i s dětmi seděli venku. Holky už polehávaly na přinesených pelíškách, naše "tři Grácie" už doma na svých místečkách, protože měly náročný den od brzkého rána. Část hostí jela domů, my zbývající jsme seděli do půlnoci venku při svíčkách. Pak už jsme se přestěhovali domů a ještě pokračovali. Ale ne už dlouho, přece jen, po pracovním týdnu si každý rád odpočine a vyspí se, takže za necelé dve hoďky jsme se uložili všichni.

       Ráno jsme posnídali, Šelma jela s páníky na coursing do Kralup, přijela Kačka Gondovka s Mantrou a Davidovo rodiče a grilovalo se znova. Odpoledne se zase ještě stavila cestou domů z coursingu Květa s Petrem a Šelmou... a opět by se sedělo a sedělo. Ale hola hola, pondělí volá, tak jsme posezení zkrátili a "šli" se všichni tělesně i duševně připravit na další pracovní týden.

       Děkujeme zůčastněným za návštěvu a příjemnou atmosféru a těšíme se na další akci, kdy se zase setkáme.

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode