2.2.2011 jak se daří Týtušce

02.02.2011 22:32

...Týtuška má 7 dní do porodu a už je jí pěkný kousek. Je jako velryba, chudina. Pomalu už neběhá, jen tak popoběhne, ale většinou jde klidně, dává si na sebe opravdu velký pozor. Už si ani nedojde pro dobrůtky - taky proč, že, když  ví, že jí je doneseme až pod rypáček, že? :-)))

Od poloviny březosti hůře žere, takže jí podstrojujeme a dostává vícekrát denně ( což s povděkem kvitují i Drum a An, protože abychom je nešidili, dostávají taky )

A snažíme se počítat kuličky v pupíku...ale nejde to, sem tam žblunknutí a šťouchnutí...tak si na počet musíme počkat, až se prckové vylíhnou.

Jinak už Týtuška zase neudrží moč, kde si lehne, tam nám udělá loužičku, takže máme všude hadříky, deky, pokrývky a tak podobně a mám pocit, že tu máme odér jak na veřejných toaletách. Ale návštěvy říkají, že nám tu nic nesmrdí, tak doufám, že mluví pravdu a je to "jen moje schíza" :-)))

Už jsme i smontovali porodní ohrádku, dochystáme pleny, osušky sterilní potřeby k porodu a ostatní potřebné propriety... a Týtuška může začít. Tedy ještě nééééé, ještě minimálně do víkendu musí vydržet celá, prdelka naše.

 

 

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode