2.5.2010 jsme byli navštívit Boona

03.05.2010 16:41

...Booníka jsme neviděli ani jednou od doby, kdy od nás odešel. Nějak se nám nepodařilo domluvit se s pánečkou na termínu návštěvy tak, abychom měli čas my i ona :-) Ale měli jsme zprávičky, že se má moc dobře, že zlobí druhého pejska bulíčka Zigyho, že řádí s dětmi... prostě, že mu nic nechybí.

A opravdu nechybí, má se moc dobře a dobře i vypadá. To jsme ale viděli o chvilku později, když jsme vešli k nim na zahradu, vrhly se na nás dvě šmouhy, strakatá a bílá, skákaly po nás a po sobě, sem tam oběhly kolečko v trávě nebo nějaký strom a zase útok na nás... po chvíli odpadlo největší nadšení psích kluků a mohli jsme si je konečně prohlédnout a pomazlit s menším rizikem vyražených zubů či utrženého ucha.

Zigyho jsme znali jen z vyprávění a rádi jsme ho poznali, ale hlavně jsme se těšili na důkladnou prohlídku "našeho" Booníka. A ten nás nezklamal. Je to sice vytáhlý, dlouhý a štíhlý  poberta, ale vypadá, že vyroste dobře. Bude z něj velký pes, jako jsou jeho rodiče.

Povahu má zlatou, je prý moc hodný a poměrně poslušný, kamarádí se moc dobře ze Zigym, i když toho je nám docela líto, protože to, co s ním Boon předváděl... chudák Zigy má opravdu dobré srdíčko a dušičku, jinak by už toho malého, drzého spratka Boona dávno překousnul.

S dětmi jsou oba hoši jedna ruka, mají celou zahradu na zlobení a bydlí na dobrém místě, takže jsou hned za vsí a můžou si užívat pohybu dosytosti.

A co nás pobavilo a potěšilo... si představte:

             že jsou bulíci velcí milovníci lidí a návštěvy vítají opravdu bouřlivě a je jim jedno, jestli ty o to stojí či nikoliv, se všeobecně ví. Paní pořád vymýšlela, jak ty z návštěv, které nemusí pejsky a už vůbec ne psí tornáda, ochránit a jak a kde udělat klukům nějaké ohrazení pro tyto případy, aby klukům nebylo smutno a nebylo jim to malé a neútulné a necítili se tam špatně.... až vymyslela, že se ohradí lidi a psům zbude céééééláááá zahrada :-)

Takže si ohradí sezení, bude jí to komplikovat obsluhu návštěv, bude muset pokaždé otevírat a zavírat nějakou branku, ale kluci budou mít všechen prostor pro sebe. Není to od ní velkorysé? :-))) Tak to nás opravdu pobavilo :-))))

Takže to je tak v rychlosti vše o Booníkovi, chcete-li se kouknout, jak nám kluk vyrostl, můžete v odchovech  -  Boone bald faced.

 

 

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode