22.4.2010 abychom se nenudili, Týtka si "vymyslela" problém z malé ranky

22.04.2010 20:51

...jo, jo, asi měla dojem, že se jí málo věnujeme, tak začala "marodit".

Ale abychom to vzali od začátku: na grilování u nás došlo k malé nepohodě holek, a to Kalíšek se blbě koukala na Týtku a ta už není malá a hloupá a taky je doma, takže neustoupila a holky se chtěly porvat. Jenže zase nechtěly asi tak moc, takže stačilo zařvat a plácnout je a byl klid. Ale jak to už u nás sem tam je, jak se něco semele, zvedne se holkám ( našim černoškám ) hladina adrenalinu a  Angelee využila příležitosti k tomu, aby Týtce ukázala, že přece jen je ona ta, která tomu tady bude šéfovat a hned jí rafla do zadku.  

Dostala na zadek a byl klid, nic se nestalo, kromě dvou direk a jednoho škrábance na zadku. ( to měla Týta za minule :-), kdy se kvůli agresivní foxteriérce Deny mojí sestry, kterou An opravdu jen jemně potrestala, zase rozvášnila ona a rafla An za hubu. Zase to byly jen jedna dvě dirky a klid ) No, protože takových ranek už bylo, klasicky jsme je ošetřili, vyčistili, prolili betadinou a hlídali, aby se rány nezavřely a sekret mohl vytékat ven. Všechno bylo v pořádku až do včera, kdy sekretu z rány výrazně přibylo a hlavně začal dost páchnout.

Takže hurá do AAvetu. Tam ránu prohlédli, spíše důkladně prošťouchali  a zjistili, že se An podařilo nějak uštípnout kus tkáně, ta zůstala ale uvnitř a začala nekrotizovat. Takže jí vydloubali, když už jsme tam s tím přišli. Chudák Tytynka plakala, třásla se, jak to bolelo, i si krůpla, ale byla moc statečná,vůbec se nebránila, nechtěla kousat...zlatíčko naše. Nakonec vše ještě pročistili, o ránu se máme starat jako dosud ( návštěva nebyla zase až tak nezbytná, tím, že ty dirky byly otevřené, příroda se starala dobře sama, jen by jí to trvalo déle ) a dostali jsme mast s enzymy, které "sežerou" eventuelní další kousky nekrotické tkáně.

Takže zase o vzrůšo postaráno... a taky, v AAvetu nás už dlouho neviděli, mohli by si třeba myslet, že jsme se zbavili koček i psů, protože normálně dodržujeme docela krátké intervaly návštěv :-) Ale ne, že bychom na tom tak trvali, klidně bychom tam jeli pozdravit jen při očkování, to nám věřte. Naštěstí tam jezdíme "jen s blbinkami". A doufáme, že to tak i zůstane.

 

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode