25.4.2010 Mise "krytí Drumídka" úspěšně splněna

27.04.2010 19:39

...je to tak, Drumídek byla úspěšně nakryta, doufejme, že zabřezne.

Ale od začátku: Krytí mělo být podle hladiny progesteronu nejúspěšnější o víkendu a v pondělí, vybrali jsme si tedy neděli. Brzo ráno jsme se vydali na cestu, Drumy se těšila a byla ráda, že jede někam sama, bez holek. Většinu času prospala, potom se trošku už nudila, přece jen, cesta do Bochnie, kde bydlí Cyberman, trvala přes šest hodin. Ale s pár zastávkami na protažení cestu výborně zvládla.

Po příjezdu do CHS Dum spiro nás čekalo setkání s velmi příjemnými lidmi a bouřlivé přivítání se psy ( samci ). Tak bouřlivé, jako by nás psi znali několik let. První nás přivítal Cyberman a byli jsme překvapeni, že je mnohem větší a mohutnější, než na fotkách. A ve srovnání s Drumy to bylo ještě markantnější. Jeho velikost mu ale rozhodně neubrala na pohyblivosti, ale naopak dodala na razanci. Opravdu jsme měli co dělat jeho láskyplné nálety ustát :-). Takže jsme se pomazlili, nechali se pěkně zmazat a oslintat a čekali, jak nás asi přivítá druhý pes, bílý Gwynsel.

To, co se přiřítilo ani snad nelze popsat. Bílá smršť. Jestli Cyberman vypadal jako slon, tak Gwynsel jako sloni dva. Obrovské veselé "monstrum" nás vítalo takovou výbušností a vervou, že já se ho, kvůli svému těhotenství, trochu bála, stála jsem přikrčená a nachystaná odrážet jeho přátelské ataky. Pak jsem si raději klekla, abych i já se s ním mohla náležitě pomazlit a přitom neriskovala. Páneček ho sice krotil, ale kdo zná bully a jejich povahu, je mu jasné, že to zase tak moc velký efekt nemá, alespoň ne první chvíli.

Prostě psi byli bezvadní oba dva, protože si jsme nebyli úplně jistí, jestli opravdu nakryjeme Cybermanem a nebo se na poslední chvíli rozhodneme pro také zdravého, testovaného a krásného Gwynsela, jejich přítulnost nás ohromila a nevěděli jsme, koho raději. Nakonec rozhodla barva a velikost, Bílý obr byl pomalu dvakrát větší než Drumídek, báli jsme se, že ho Drumy "neunese" a že s ním budou při krytí poblémy větší , než jsme čekali s Cybermanem.

Když jsme se rozhodli, seznámili jsme Drumy s Cybermanem, té se docela líbil, začala se svými tanečky, což bylo dobré znamení. Sice když došlo na "věc", chvíli se šklebila a ošívala se, ale po druhém třetím sblížení jí už nevadil. Potřebovala asi jen trošku větší "namlouvací divadýlko" :-)))

 Tomu jsme byli moc rádi a oddychli si, že jí netrápíme naším výběrem.

          Po splnění úkolu šel pes na místo, Drumy do auta a my jsme ještě klábosili, vyřídili administrativu, dozvěděli se užitečné informace od zkušenějších chovatelů a myslím, že jsme našli nové přátele. Sedělo se moc dobře, čas pádil moc rychle a my museli nastoupit zpáteční cestu.

Srdečně jsme se rozloučili a vyjeli.

         Cesta domů byla rychlá, Drum už byla unavená a spala, probudila se až blízko domova. Doma ji holky nadšeně přivítali, ona je ještě nadšeněji, pohrály si spolu a šla spát. A my doufáme, že se začali zahnízďovat zárodky nových bulíčků.

Teď nás čeká měsíc netrpělivého čekání, než nám zltrazvuk ukáže, jak jsme byli úspěšní. Tak nám držte palečky.

 

více obrázků Cybermana najdete ve Fotogalerii

 

Gwynsel Cymru fach at Cwmdulais - bílý obr :-)

 

 

 

 

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode