25.7.2010 červnové focení pro "Psí kusy"

25.07.2010 12:20

... ve červnu byly naše holky pozvány na focení do časopisu "psí Kusy". Pozvánku nám zporstředkovala Katka Minárová z CHS Magnus Zeret, kterou oslovil fotograf "pes Jíra". Nabídku jsme rádi přijali a těšili se hlavně na to, že budeme mít fotky holek od profesionála.

Focení probíhalo v lesoparku Cibulka v Praze, měli jsme to trošku komlikovanější, protože jsme museli ( jako vždy ) brát i dceru Kristínku, ta se nudila a chvílemi poplakávala, holky samotné focení nebavilo a měly douhou chvíli, takže nakonec podle toho i vše dopadlo. Týtka nemá pomalu žádnou použitelnou fotku, kromě těch s Kristínkou a focení s ní trpěla jen proto, že dostávala od malé spoustu dobrůtek. Drumy sama nebyla focená vůbec, panu fotografovi stačily fotky jednoho žíhaného psa a tak pózovala jen Zeruška - jednak jsme my byli pozváni od její pánečky a také jako typický bulík vypadá spíš Zera než Drumy :-) 

Angeleenka má fotky jen "akční" a to proto, že stát v postoji jí nebaví a hlavně tam bylo tolik klacků, že jediný její zájem byl běhat za nimi a hrát si. A když jsme po chvíli narazili na jezírko, byla jednoznačně nejlepší zábava plavání :-)

Focení se zakončilo společným pózováním holek s naší dcerkou - to bavilo všechny - holky, protože je malá krmila pamlsky a jí, protože byla konečně středem pozornosti.

Takže jestli chcete, koukněte se do fotogalerie na pár vybraných fotek.

 

 

 

 

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode