25.7.2010 lovecké nadání našich "dětí"

25.07.2010 19:16

... že Brit je vychováván jako lovecký pes jsme se několikrát zmínili a i o tom, že mu práce jde velmi dobře. A o tom, že je opravdu velmi šikovný svědčí včerejší SMS páníka. Doslova píše "Brit už ulovil prvního divočáka a dohledal srnce. Dělá nám radost."

Je to výborná zpráva, máme opravdu radost, že se Britovi daří  a  jsou s ním spokojení.  A samozřejmě gratulujeme.

         Co nás však velmi překvapilo, bylo, že i Bony má hodně vyvynutý lovecký pud a nad "ještě udýchanou SMS" od pánečky, kde psala, že Bony našla divočáka, snažila se ho ulovit, ale naštěstí se nic nestalo, jsme nevěřícně kroutili hlavami. Tak naše Týtka dala takové šikovné děti :-) ( holt je pravda, že mínus a mínus dá plus : ). )

Později jsme zjistili, co a jak se stalo a představte si... Bonynka byla na procházce v lese, najednou se "splašila a vzala roha". To objevila divočáka a šla si to s ním rozdat. Pánečka říkala, že neviděla, jak se spolu potýkají, že je jen slyšela, protože se všichni honili v nejhustším křoví. Nakonec divočák Bony utekl, prý byl větší než ona a asi rozespalý, že jí  ( ani pánečce ) nic neudělal než byla odchycena. Pánečka byla tak v šoku, unavená odchytem, šťastná a že se jim nic nestalo, že Bony ani nedostala na zadek, že utekla a neposlechla. Taký prý těžko trestat psa, když viděla, jak rozřechtaná, veselá a hrozně spokojená sama se sebou Bonyna byla.... to tedy věříme :-))))

   Tak si tak s Davidem říkáme, že štěňata asi chytla od naší An nějaký virus "zlobení", protože Týtka je taková "trošku hloupá a líná i na zlobení", tatínek Lord je prý také "pomalejší ťunťa" a štěňata jsou povahou jako by byla Angeleenčina. A protože matka je opravdu jistá a k omylu dojít nemohlo, jiné vysvětlení peostě nemáme :-)))))

Uvidíme, jak se budou jejich povahy vyvíjet dál, protože naše předpověd, že štěňata budou pravděpodobně velmi klidné až flegmatické povahy, nám dost nevyšla.

 

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode