27.5.2010 dnes byly potenciální maminky na sonu

27.05.2010 20:27

...a bohužel máme  špatnou zprávu ( i když podle pár ohlasů, co se k nám dostaly,  jistě někoho velmi potěší ). 

 Holčičky, ani Drumy ani Ageleenka, březí nejsou. Sice máme ještě malinkatou naději, že jedno miminko v bříšku třeba mají...ale spíše nás chtěla paní doktorka potěšit. Tu naději nám mohla nechat jen proto, že jsme si vůbec neuvědomili a nevzpomněli, že holky by měly být nejlépe nevyčůrané s plným močovým měchýřem, aby šlo dobře malinké plody rozpoznat a tak byly celý den venku, tudíž vyprázdněné a ještě jsme je před vyšetřením "moudře" vyvenčili. Prostě naše "školácká chyba"... Nicméně, i tak by miminka šla najít, ale s větší námahou. Paní doktorka se opravdu snažila, dokonce víme, že holky jsou "zavzdušněné" a "chystají hovínka"...ale po miminku ani stopa. Takže jediná šance je, že nějaký jeden plůdek může být tam, kde nešlo nic moc vidět pro plná střeva.

Ještě uvidíme, jestli počkáme pár dní a pojedeme s nevyčuranýma holkama znova.

Je to pro nás velký "šok", protože všechno probíhalo tak dobře, holky byly připravené a ochotné, měly i testy krve na hladinu progesteronu, psi dávají štěňat dost... musíme zklamání vstřebat, tak jsme se těšili na malé bulíčky. A ještě horší je, že Drumídek tím pádem mít miminka nikdy nebude, protože až bude zase hárat, bude jí pět let a na první porod je to asi pozdě.

U Angeleenky je to taky škoda, báli jsme problémů, které by mohla zase mít, proto jsme kryli teď i když pro nás to není nejlepší období s ohledem na brzký příchod našeho miminka...

No stává se, ne vždy se zadaří tak, jak si naplánujeme. Zase jsme se krásně projeli po Polsku ( kdy se podaří jen tak projezdit  2800 kilometů ? ),

utratili jsme našetřená Eura ( stejně by se třeba jejich hodnota snížila ) a měli jsme měsíc krásné sny a plány o malých bulíčcích demolujích nám chalupu.

To za to stálo :-)

Zamáčkneme slzičku, vydechneme zklamání a řekneme si - možná příště ....

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode