8.8.2010 Byl u nás na návštěvě syn Týtky - Brit ( Balbo Lio )

11.08.2010 19:13

...po pár měsících jsme se naživo potkali s Britem a jeho páníky. Byli jsme zvědaví, jak Brit vypadá, měli jsme totiž jen pár obrázků z mobilu a na těch nebylo nic moc poznat.

Když přijeli a vypustili Brita z auta, proběhla kolem nás černobílá skvrna, honem utíkala za holkama a hrát si. Tak jsme využili klidu k povídání s páníky a vyzvídali, jak jde Britovi "učení" a jaké pokroky zase udělal.

A zase si ho páníček jen vychvaloval, že už Brit už dohledal dva divočáky ( nedospělé kusy ) a jednoho dokonce už dokázal udržet, než páneček přišel. Také dohledal srnčí. Je moc šikovný a statečný, přitom ale ovladatelný a rozumný. Je velký kamarád lidí, ani se psy se nerve a snáší se s nimi bez problémů - prostě pes pohodář. Jen pokud občas musí být den dva v Praze v bytě, je prý otravný, chce chodit ven, nudí se a zlobí :-)

Když jsme tohle všechno probrali, pomalu jsme přivolali Brita k nám, abychom si ho taky mohli pomazlit, prohlédnout a vyfotit. Dost nás překvapilo, že ačkoliv nežije s dětmi, byl velmi ohleduplný k naší dcerce, i když mu házela balonky a on kolem ní běhal, nestrčil do ní, dával  dost pozor, aby jí neshodil na zem.

Co se postavy týče, je Brit vysoký pes, samý sval a šlacha, je vidět, že má hodně pohybu a rozhodně není lenoch. Je teď v "nejhorším" věku, co se exteriéru týče, je dost štíhlý a vytáhlý s velikou hlavou. Ale jeho silné kosti dávají tušit, že bude silný mohutný po mamince i tatínkovi, jen bude potřebovat čas.

Ještě před odjezdem jsme si Brita vyfotili, v jeho fotogalerii se můžete podívat na to, jak vypadá.

Potom jsme se rozloučili, popřáli dobrý lov a už teď se těšíme na další zprávy o tom, jak se jim daří. Jsme moc rádi za to, že se Britovi daří, že z něj mají páníci radost a že nejen že splnil jejich očekávání, ale že ho i překonal.

 

 

 

 

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode