2.11.2010 zprávičky o Britovi a Boonovi

01.11.2010 17:24

 

...o víkendu nám volal páníček Brita ( Balbo Lio ) celý šťastný,  zase pěl chválu, že tak šikovného psa ještě neměl. Chlubil se tím, že Britík už dohledal šest prasat, nedávno i daňka a co víc - a proto hlavně volal -  že Brit vyrušil lišku, a zardousil jí. I když se mu postavila v zoufalé snaze ho zastrašit, odehnat a zachránit si život, bohužel se jí to ale nepodařilo, Brit se nebál a bojoval.

Páník byl radostí úplně bez sebe, jen mu bylo líto, že musel lišku hned zabavit a "zahodit", aby nebyl pes samá blecha.

Dohra toho všeho byla, že se opravdu odblešovalo, prý těch potvor Brit za chvíli pochytal obrovské množství.

Ještě jsme se dozvěděli, že v lese je Brit moc rád, ale doma v Praze, když sem tam musí "do civilizace" je nešťastný a nicneděláním a nudou demoluje domácnost. Takže po dvou dnech je s páníkem zpátky na hájence a naprosto spokojený. A páníci taky :-)

                  Také jsme po delší době mluvili s pánečkou Boona. Tak nějak jsme počítali s tím, že je vše v pořádku, když se neozývá...a to se nám potvrdilo.

Boon je zdravý, hodný a velice poslušný, se  starším parťákem Zigym stále výborně vychází, hrají si spolu, spí spolu, sem tam, když Boon opravdu moc Zigyho zlobí, sice dostane vynadat - a to se hned srovná - prostě žádný problém. Tak jsme moc rádi.

Pánečka slíbila poslat i nějaké fotky, moc těšíme, dlouho jsme Booníka neviděli.

 

© 2008 - 2013 Nature of Unique

Vytvořeno službou Webnode